Gabinet psychoterapii Horyzonty

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Horyzonty

Nasz zespół

Witamy serdecznie. Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów, trenerów. Wspólnie tworzymy Pracownię Psychoterapii i Rozwoju Horyzonty. Łączy nas rozumienie psychoterapii oparte na szacunku dla klienta i preferencja dla metody psychodynamicznej.

Dbając o wysoką jakość naszych usług, poddajemy naszą pracę terapeutyczną regularnej superwizji. Nieustannie rozwijamy się zawodowo, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.


Możesz nas kojarzyć z:

ptp.org.pl
psychiatria.org.pl
psychodynamika.pl
uj.edu.pl
 

Aneta Mizdrak

Aneta Mizdrak

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej i psychologicznej. Aktualnie prowadzę głównie psychoterapię indywidualną dorosłych. Udzielam również pomocy w obszarze okołoporodowym i pracuję z parami.

Marta Żłobińska-Kozak

Marta Żłobińska-Kozak

Doświadczony psycholog i psychoterapeuta. Specjalizuje się w pracy z osobami z problemami depresyjnymi, zaburzeniami osobowości, ChAD oraz w obszarze wsparcia okołoporodowego.

Iwona Babuśka

Iwona Babuśka

Jestem doświadczonym psychoterapeutą, psychologiem i pedagogiem specjalnym. Prowadzę psychoterapię indywidualną dla dorosłych oraz diagnostykę. Udzielam również konsultacji wychowawczych. Specjalizuję się w terapii osób z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi

 

Masz pytania, wątpliwości? Chcesz się umówić na spotkanie w Krakowie?
Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy.


WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
Pracownia Psychologiczna LOBI
Psychodietetyk Agnieszka Galas-Konsor