Gabinet psychoterapii Horyzonty
Aneta Mizdrak

Aneta Mizdrak
Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychoterapeutą. Pracuję w oparciu o paradygmaty psychodynamiczny oraz psychoanalityczny. Specjalizuję się w pracy osobami z zaburzoną osobowością między innymi: zaburzenia borderline, narcystyczne zaburzenia osobowości. Jak również z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi. Udzielam także pomocy okołoporodowej i współprowadze psychoterapię par.

Kompetencje

Kwalifikacje do zawodu psychoterapeuty uzyskałam kończąc całościowe szkolenie z psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jestem członkiem.

Jestem również współzałożycielem i wiceprezesem Stowarzyszenia Psychoterapeutów Dziecięcych im. D. Winnicotta. Dodatkowo ukończyłam szkolenie "Psychoterapia skoncentrowana na przeniesieniu" przeprowadzone przez Prof. Erica A. Fertuck z Instytutu Zaburzeń Osobowości (PDI) Weill Cornell Medical University (New York) , a także kurs doskonalący "Psychoterapia Praktyczna" organizowany przez Katedrę Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz Studium Przeciwdziałania Patologii Społecznej, realizowane przez Fundację Praesterno

Doświadczenie

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami, prowadząc psychoterapię zarówno indywidualną jak i grupową oraz par i małżeństw. Aktualnie pracują głównie w gabinecie z dorosłymi pacjentami zmagającymi się z różnorodnymi trudnościami. Doadtkowo pracuję od 3 lat w Zielonym Domku, prowadzonym przez Fundację Promyk, gdzie udzielam między innymi pomocy okołoporodowej. Posiadam również doświadczenie pracy z grupą psychoterapeutyczną, którą prowadziłam na Oddziale Psychodynamicznym w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego.

Dodatkowo posiadam bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą. Pracowałam na stanowisku Psychologa w miejscach takich jak: Interwencyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza dla Dziewcząt, Specjalistyczna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Dom Dziecka im. J. Brzechwy (praca z nieletnimi matkami), Grupa Usamodzielniająca oraz Ośrodek Profilaktyki Środowiskowej Fundacji Praesterno.

Liczne staże i wolontariaty odbyłam między innymi w: Oddział Psychiatrii Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św Ludwika, Całodobowy Oddział Terapii Uzależnień od Alkoholu Szpitala Specjalistycznego im. dr J. Babińskiego oraz Środowiskowy Dom Samopomocy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie.

Osoby zainteresowane umówieniem się na konsultację psychoterapeutyczną do mnie proszę o kontakt pod numer telefonu 692 917 531

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
Pracownia Psychologiczna LOBI
Psychodietetyk Agnieszka Galas-Konsor


Masz pytania, watpliwosci? Chcesz sie spotkac? Napisz lub zadzwon, chetnie odpowiemy.

Tel: +48 692 917 531
Tel: +48 533 926 111