horyzonty
home Facebook  Tel: +48 692917531

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Horyzonty

Nasz zespół

Witamy serdecznie. Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów, trenerów. Wspólnie tworzymy Pracownię Psychoterapii i Rozwoju Horyzonty. Łączy nas rozumienie psychoterapii oparte na szacunku dla klienta i preferencja dla metody psychodynamicznej.

Dbając o wysoką jakość naszych usług, poddajemy naszą pracę terapeutyczną regularnej superwizji. Nieustannie rozwijamy się zawodowo, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.


Horyzont to synonim nowych możliwości. Miejsce spotkania znanego z nieznanym. Z tego miejsca zapraszamy do wspólnej pracy psychoterapeutycznej.

 

Iwona BabuśkaJestem psychoterapeutą, psychologiem i pedagogiem specjalnym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz pedagogikę specjalną na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Ukończyłam również rekomendowaną Szkołę Psychoterpii Psychodynamicznej w Krakowie, która przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

Obecnie pracuję jako psycholog w Poradni Psychologicznej w Wieliczce, gdzie prowadzę psychoterapię indywidulaną i konsultacje. Specjalizuję się w indywidualnej, długoterminowej terapii osób dorosłych. W swojej pracy opieram się na założeniach nurtu psychodynamicznego.

W pracy psychoterapeutycznej towarzyszę ludziom, którzy odczuwają smutek, cierpią z powodu zaburzeń nastroju, przeżywają trudności w relacjach, lęki, depresję.

Współpracuję z Domem Pomocy Społecznej w Stróżach gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną dla przebywających tam kobiet przewlekle psychicznie chorych.

Od wielu lat prowadzę także szkolenia i warsztaty głównie w zakresie umiejętności miękkich.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
Pracownia Psychologiczna LOBI
Psychodietetyk Agnieszka Galas-Konsor


Masz pytania, watpliwosci? Chcesz sie spotkac? Napisz lub zadzwon, chetnie odpowiemy.

Tel: +48692917531
Tel: +48533926111