horyzonty
home Facebook  Tel: +48 692917531

Pomoc psychologiczna

Oferujemy wsparcie i pomoc psychologiczną dla osób znajdujących się w sytuacji kryzysu życiowego lub rozwojowego. Interwencja taka może być przydatna w radzeniu sobie z problemami życiowymi i osobistymi, takimi jak: śmierć bliskiej osoby, rozwody i kryzysy małżeńskie, przemoc w rodzinie, długotrwałe bezrobocie, przewlekłe choroby somatyczne, niepełnosprawność.

Leczenie depresji | Kraków

Gdy zaczynamy odczuwać obniżenie jakości naszego życia, nie potrafimy poradzić sobie z problemami, odczuwamy lęki, powinniśmy zgłosić się po pomoc specjalisty. Wczesne rozpoznanie zaburzeń depresyjnych pomoże poprawić funkcjonowanie na wielu płaszczyznach życia. Pomoc psychologiczna pomaga zrozumieć osobie chorej istotę problemu i jego genezę, co w efekcie przyczynia się do znalezienia rozwiązania.
Leczenie depresji jest procesem złożonym i wymaga kompleksowej opieki ze strony terapeutów i lekarzy. Często więc pomoc psychologa musi być wspomagana psychoterapią i farmakologią, doświadczony specjalista dobierze odpowiednią formę terapii.